This template is provided by OpenElement and was made in partnership with Sensode.
A complete FAQ is available describing various elements composing it (see the FAQ page in the Site Explorer on the left).
In case of questions, please visit the forum.
This text block can safely be removed and will not appear on the page.
Sprzedajemy i ostrzymy noże maszynowe już 34 lata.
Mimo, że minęły 34 lata od powstania naszej Firmy to nie przeszłość nie jest najważniejsza lecz przyszłość, która zapowiada się ciekawie. Dziś prócz wysokiej jakości usług szlifierskich możemy zaoferować narzędzia światowej klasy ale w bardzo korzystnych cenach.  
 
PRO-PRINT wprowadza na rynek Polski i Europejski noże, produkowane według standardów i w reżimie technologicznym światowych potentatów tej branży. Tradycyjnie głównym celem jest dla nas przemysł poligraficzny. 
 
W szczególności nacisk kładziemy na udostępnienie polskim firmom podstawowych narzędzi ze stali HSS, tych których ceny drastycznie wzrosły w ostatnich latach i nie przystają do krajowych realiów. I tu jesteśmy bezkonkurencyjni. Ceny naszych noży do takich maszyn jak: IDEAL, GRAFMASZ, MAXIMA są średnio niższe o 20-30% od cen firm konkurencyjnych. 
Oczywiście są w naszej gamie produktów narzędzia TCT dla maszyn wysokowydajnych lub dużym obłożeniu pracą. 
 
Zapraszamy również do współpracy firmy z innych branż: 
produkcji papieru 
produkcji drzewnej 
produkcji mebli 
 
także w dziedzinie serwisowania narzędzi. Dysponujemy dwoma maszynami szlifierskimi REFORM o max. długości szlifowania 3.200 mm. 

GALERIA
TOWARY I USŁUGI
Noże w magazynie
Tu zajdziecie nasze aktualne stany magazynowe z cenami netto, które będą sukcesywnie uzupełniane tak ilościowo jak i asortymentowo.

Ostrzenie noży
Klikając niżej znajdziecie ceny podstawowych usług szlifierskich parę przydatnych wskazówek co do ostrzenia i używania noży

KONTAKT
PRO-PRINT SP. Z O.O. 
 
Michałów 4D 
PL-05-155 Leoncin 
 
kontakt@pro-print.pl 
 
+ 48 506 123 292 
+ 48 506 123 298